berlin 936081 640Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z naszego regionu do udziału w konkursie pod hasłem MOJA WYMARZONA PODRÓŻ POCIĄGIEM, organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego. - Niech Wasza kreatywność i wyobraźnia zabiorą nas w fantastyczną podróż… oczywiście koleją! – zachęca marszałek Elżbieta Anna Polak.

Czytaj więcej

wynikiOgłaszamy zwycięzców konkursu Facebookowego: 

  • OLISIKA LALA - balsam z papają Lirene
  • NATALIA AGATA KRYS - komplet kosmetyków AVON
  • ALENA DUBROWSKAJA - krem Bielenda

Zwycięzców prosimy o wysłanie nam swoich danych adresowych. Możecie skorzystać z maila lub FB. Zapraszamy do brania udziału w kolejnych konkursach.

 

Konkurs MUZAtv&SprintAir trwa. Do wygrania 8 dwuosobowych, dwukierunkowych biletów lotniczych, ufundowanych przez SprintAir oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego. O kierunku lotu decydujesz sam:

  • Warszawa - Zielona Góra/Babimost - Warszawa
  • Zielona Góra/Babimost - Warszawa - Zielona Góra/Babimost
  • Gdańsk - Zielona Góra/Babimost - Gdańsk
  • Zielona Góra/Babimost - Gdańsk - Zielona Góra/Babimost

 

Czytaj więcej

Ruszamy z cyklem naszych wakacyjnych konkursów - WAKACJE W VITALYA SPA - 12 nagród w 8 tygodni - konkursy ogłaszane będą na naszym profilu na FB - aby wziąć w nich udział należy:

Do wygrania 12 ekskluzywnych zabiegów z oferty Vitalya Spa. Zapraszamy do zabawy.

Oto owoc pracy AERO - tatuaż wygrał Karol ze Świebodzina, biorąc udział w konkursie  w odcinku Malowanie ciała, z 17.stycznia 2013. Efekt zapierający dech. Dzięki Karolu za fotę. Życzymy powodzenia i zapraszamy do ogladania następnych odcinków i brania udziału w konkursach. Jak widać - warto ;)

Konkurs "Dziennikarz Roku 2012" rozstrzygnięty. Wśród laureatów program MUZA. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Zdrowie, za odcinek "Walka ze stresem". Konkurs od lat organizuje Stowarzyszenie Dziennikarzy RP oddział w Zielonej Górze. W tym roku na konkurs wpłynęły 43 prace. Poziom nagrodzonych programów był wysoki i wyrównany. Gratulujemy zwycięzcom.

LISTA LAUREATÓW KONKURSU DZIENNIKARZ ROKU 2012:

Czytaj więcej
Jeżeli chcesz podzielić się z nami swoimi poradami z dziedziny mody, urody, zdrowia, aktywności, kuchni czy miłości napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Aby Wasza rada ukazała się podajcie swoje imię i nazwisko oraz nazwę miejscowości, z której piszecie. Tym samym wyrażacie zgodę na umieszczenie swoich danych na naszym portalu.

Konkurs - PalmtopMiło nam zapowiedzieć, że konkurs pomiędzy Subskrybentami został rozstrzygnięty, nagrodę wygrała Beata W. Do wszystkich nagrodzonych osób wyślemy maila z informacją jak odebrać wygraną. Zachęcamy do naszego Biuletynu strony muza.zgora.pl, już w najbliższym czasie ciekawe nagrody do wygrania, między innymi Tablet  8GB WiFi Czarny.

NASI PARTNERZY

stat4u
Do góry