drink poniedzialkowyPoniedziałek – przed nami ciężki i pracowity tydzień. Poniedziałek jest najbardziej nie lubianym dniem tygodnia. Oznacza, że do najbliższego weekendu pozostało całe 5 dni. Aby poniedziałek nie był aż tak znienawidzony możemy go skończyć smacznym drinkiem, nazwijmy go „Poniedziałkowy relax”

Czytaj więcej

Funnell - EJECT/WEAR to kurtka i plecak w jednym.

Ile to razy pogoda zmieniała się kilka razy w ciągu dnia? Wyjeżdżaliśmy na rowerze w piękne słońce, wracaliśmy w deszcz. Z pomocą przychodzi nam firma RESTLESS TRAVELLERS i swoim najnowszym produktem FUNNELL - EJECT/WEAR. Plecak wyposażony jest w mechanizm, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób wyciągniemy wodoodporną kurtkę. Sam plecak jest bardzo pojemny i produkowany w trzech wersjach: sport, city i extreme.

 

Czytaj więcej
Czy wiesz, jaki jest najlepszy plan treningowy? Mężczyźni odbywający tygodniowo dwa lub więcej stosunków maja o 50% mniejsze ryzyko zgonu z powodu choroby wieńcowej niż ci, którzy uprawiają seks raz w miesiącu lub rzadziej. Takie są wyniki badań brytyjskich uczonych. W trwającym 10 lat eksperymencie brało udział 918 mężczyzn w wieku od 45 do 59 lat. Naukowcy stwierdzili, że seks może zastąpić zalecana dawkę gimnastyki, czyli pół godziny dziennie treningu przy średnim wysiłku. A jest wszakże znacznie przyjemniejszy niż trucht na ruchomej bieżni.
Czytaj więcej

Monika Ptaszek, rocznik 78. Projektantka, stylistka, kolekcjonerka tatuaży. Zdecydowanie woli ubierać chłopaków. Każdą kolejną kolekcję projektuje w rytm bliżej niesprecyzowanej muzyki...

Absolwentka  Szkoły Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Projektantka, stylistka, obecnie dzieli swoje życie między Warszawą a Łodzią. Laureatka Oscarów Mody, od 2003 roku regularnie tworzy kolekcje, które można podziwiać nie tylko na największych imprezach modowych w kraju, ale też na zagranicznych evenatch takich jak Lisboa Fashion Week. Z założenia projektuje dla mężczyzn, co nie zminia faktu, iż jej ubrania z powodzeniem mogą nosić również kobiety.

Swoją najnowszą kolekcję, skierowaną zarówno do mężczyzn, jak i kobiet, projektantka opisuje prosto i zabawnie, wykorzytując popularne hashtagi. Czego więc możemy się spodziewać? Oto odpiwedzi Moniki Ptaszek: # SURF #CALI #FRIENDS #COLORS #FLOWERS #SURFERS #SEA # BOYS #GIRLS

źródło: Warsaw Fashion Weekend

Wd danych Światowej Organizacji Zdrowia, mężczyzn po 45. roku życia dopadają takie schorzenia jak: choroby cywilizacyjne, otyłość, depresja, cukrzyca. Czy mężczyźni w tym wieku jeszcze o siebie dbają?

Czytaj więcej

NASI PARTNERZY

stat4u
Do góry