film weseleMój ślub odbył się jakieś 20 lat temu. Z tamtych czasów pozostał mi już tylko film, zdjęcia no i oczywiście mąż, cały czas ten sam :) Niestety film jest tak kiepski, że nie da się go oglądać. Zdjęcia też odbiegają od ideałów. Jak zatem wybrać dobrego operatora i fotografa?

Czytaj więcej

afrodyzjakOd tysięcy lat ludzie na całym świecie zastanawiają się w jakich produktach spożywczych możemy znaleźć afrodyzjaki i czy to prawda, że działają? Składników potraw mających spowodować zakochanie się lub pociąg seksualny jak się okazuje jest bardzo dużo.

Czytaj więcej

couple 168191 640 131 stycznia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przytulania, a jak wiadomo przytulanie to samo zdrowie. Zmniejsza poziom stresu w organizmie, buduje więzi międzyludzkie, daje poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia i akceptacji. Święto to obchodzone jest w różne dni, w wielu miejscach na świecie, a zapoczątkowane zostało w latach 80. w Stanach Zjednoczonych.

Czytaj więcej

phone 869669 640Ma być wysoki, wysportowany i zabawny. Powinien też poważnie myśleć o związku i mieć ciekawe zainteresowania. Nie chcesz się przecież nudzić, tylko korzystać z życia. Wpisujesz wszystkie wyżej wspomniane kryteria i sprawdzasz, czy ktoś jest w stanie je spełnić. Po chwili masz odpowiedź. Jest taka osoba. Pozostaje tylko pytanie o to, czy znaleziony w wirtualnym świcie książę jest na pewno z twojej bajki.

Czytaj więcej

slubŚlub oraz wesele łączą się zazwyczaj ze sporym obciążeniem finansowym. Przy odrobinie chęci można jednak sprawić, że za niektóre elementy zapłacimy mniej, niż byśmy się tego spodziewali. Jak zorganizować ślub i nie stracić wszystkich oszczędności? Przeczytaj!

Czytaj więcej

ring 260892 640Mężczyzna planujący oświadczyny nie ma łatwego zadania. Z jednej strony musi poradzić sobie z ogarniającym go stresem, z drugiej zaplanować wszystko tak, by jego partnerka miała ochotę odpowiedzieć twierdząco. Do tego wszystkiego dochodzi sprawa pierścionka, który powinien być nie tylko piękny, ale też i w odpowiednim rozmiarze.

Czytaj więcej

poliamoria"Pojawia się na  swiecie nowe zjawisko - poliamorii. To znaczy, że mężczyźni i kobiety budują związki równoległe z wieloma patnerami przy ich akceptacji. Tłumaczy się to tym, że jeden mężczyzna lub jedna kobieta w życiu danej osoby nie spełni wszystkich jej oczekiwań. Nie chodzi o to, że z jedną chodzi do teatru, a z drugą idzie do łóżka, tylko przeważnie z tą, którą idzie do teatru idzie też do łóżka.

Czytaj więcej

zdrada-boli-Może pójdziemy na kawę? – słyszysz i szalejesz z radości. Oczywiście swojego szczęścia nie okazujesz. Zamiast tego rzucasz „w przyszłym tygodniu mam wolną chwilę”. Uzgadniacie termin i … zaczynasz wariować. Zastanawiasz się w co się ubrać, jak uczesać i jak pomalować. Bo przecież tak naprawdę chcesz zrobić jak najlepsze wrażenie.

Czytaj więcej

impotencja-665x309Męska duma powinna pójść w kąt, gdy „wiotki” problem Cie dopadnie. Okazuje się, że impotencja zdarza się bardzo często, więc to żaden powód do wstydu! Im prędzej udasz się do lekarza, tym szybciej się wyleczysz.

Czytaj więcej

slubŚlub w zamku lub w kolorowym ogrodzie nie musi być wyłącznie marzeniem księżniczek. Od 1 marca wszystkie zakochane pary będą miały możliwość zawarcia związku małżeńskiego poza lokalem Urzędu Stanu Cywilnego. Chętnych do skorzystania z takiej możliwości nie brakuje.

Czytaj więcej

sex-w-lozkuZdecydowanie na pierwszym miejscu (niemal w 100 procentach) znajduje się sypialnia. Kochamy się głównie w domu, choć około 44 procentom badanych zdarzyło się  uprawiać seks na łonie natury czy w samochodzie. Zdarzają się też miejsca niecodzienne, jak winda, kino, teatr, szkoła czy komunikacja publiczna (około 5 procent). Jeśli chodzi o dni tygodnia, w które Polacy najczęściej uprawiają seks, są to: piątek, sobota, niedziela między 21.00 a 24.00.

Czytaj więcej

Valentines-Day-Hearts-ClipartKwiaty, bielizna, biżuteria - prawdopodobieństwo tego, że 14 lutego dostaniesz jedną z wymienionych rzeczy jest bardzo wysokie. Są to bowiem takie prezenty, które znajdują się na samym szczycie listy podarunków, które kupujemy ukochanej osobie z okazji dnia świętego Walentego.

Czytaj więcej

romance-596094 640Dla jednych okazja do celebrowania bliskości, dla innych szczyt obciachu. Walentynki można kochać lub nienawidzić. Wśród zwolenników święta trudno znaleźć jakiś panów. Spotkanie takiego, który będzie skakał z radości i powie, że cieszy się na myśl o tych wszystkich uroczych serduszkach graniczy z cudem.

Czytaj więcej

sex-w-lozkuPierwsza randka, pocałunek i wizyta u niej lub u niego. Ekscytacja, pożądanie i namiętność osiągają szczyty. I nie tylko one. Problemy związane z pożądaniem praktycznie nie występują. Większość par gdyby tylko mogła nie wychodziłaby z ŁÓŻKA lub wracała do niego tak szybko jak to tylko możliwe. Co jednak zrobić, gdy zapał i chęci z biegiem czasu zaczynają słabnąć? Odwiedzić sex shop!

Czytaj więcej

perfumowanieDroga do serca prowadzi nie tylko przez żołądek, ale również przez... nos. Istnieją bowiem zapachy, które potrafią rozbudzić zmysły. Takie aromatyczne afrodyzjaki budzą w nas silne emocje. Dlatego przed wlentynkową randką warto zadbać o to, by intrygująco pachnieć. Ważne - zapachów nie powinno się mieszać i nie wolno z nimi przesadzić. Jeśli więc użyjemy uwodzicielskich perfum, wybierzmy do tego dezodorant "do kompletu" lub bezwonny antyperspirant. Na wieczór polecamy zaś wspólną aromatyczną kąpiel i zmysłowy masaż.

Czytaj więcej

fantazje-erotyczneFantazje erotyczne miewa większość z nas - seksuolodzy twierdzą, że aż 80 proc. osób. Szkopuł w tym, że wiele kobiet wstydzi się tego i wyrzuca sobie, że zdradza w ten sposób partnera. Czy ma rację? Seksuolog profesor Zbigniew Lew Starowicz tłumaczy, że nikt nie powinien mieć wyrzutów sumienia, jeśli od czasu do czasu w małżeńskim łożu wyobrazi sobie, że całuje kogoś zupełnie innego. Problem zaczyna się dopiero wtedy, gdy...

Czytaj więcej

Jednym z sekretów udanego związku jest budowanie i podtrzymywanie pożądania: bliskości zarówno emocjonalnej, jak i fizycznej.

Czytaj więcej

NASI PARTNERZY

stat4u
Do góry