ksiazka lektura czytanie bibliotekaTrwa głosowanie na lekturę Narodowego Czytania. Jeszcze tylko przez kilka dni można oddać swój głos na książkę, która będzie czytana przez Polaków na początku września.

Czytaj więcej

stanikPiersi są atrybutem kobiety niezależnie od tego jakiej są wielkości i kształtu. Aby było nam wygodnie wymyślono biustonosz inaczej też zwany stanikiem. Ten rodzaj bielizny służy przykryciu i podtrzymaniu piersi i w jego przypadku wielkość i kształt liczy się najbardziej. Jeżeli masz problem z doborem biustonosza pomocą służą brafitterki.

Czytaj więcej

wodaGdy żar leje się z nieba należy spożywać dużo płynów, o czym wiedzą wszyscy. Pozostaje jednak pytanie co pić, żeby było smacznie i zdrowo. Woda jest punktem wyjścia i bije rekord w rankingu popularności jednak poza nią jest jeszcze kilka ciekawych propozycji.

Czytaj więcej

beach 1436821 1280W co bawić się nad morzem? Żeby na plaży nie było nudno wystarczy odrobina wyobraźni i chęci. Możemy doskonale i ciekawie bawić się na plaży z dziećmi. Wspólna zabawa, to miło spędzony czas i niezapomniane wrażenia. Oto wakacyjna ściąga.

Czytaj więcej

ojciecObchody Dnia Ojca zostały zapoczątkowane na początku XX wieku w Stanach Zjednoczonych. W Polsce święto to ma stałą datę 23 czerwca, a obchodzone jest od 1965 roku. Ojciec jest dla nasz często wzorem i przyjacielem. Złóż życzenia, pocałuj, podziękuj ojcu za wszystko co dla ciebie zrobił.

Czytaj więcej

teatr budynekW Lubuskim Teatrze podsumowano sezon 2015/2106. Do najlepszych aktorów minionego sezony trafiły statuetki Leonów.

Czytaj więcej

radekTrwa głosowaniu w plebiscycie Leony 2016. Jak co roku, na koniec bieżącego sezonu wyłonieni zostaną artyści, którzy szczególnie zaskarbili sobie uznanie i sympatię publiczności, a także premiera sezonu, ciesząca się największą popularnością. Kupony do głosowania w plebiscycie otrzymacie w kasie teatru przy zakupie biletów. Głosowanie potrwa do 10 czerwca 2016 r. Dziś aktor Radosław Walenda.

Czytaj więcej

matka26 maja w Polsce z miłości i szacunku do matek obchodzimy w naszym kraju ich święto. Początki Dnia Matki na świecie sięgają czasów starożytnych Greków i Rzymian, kiedy kultem otaczano matki-boginie będące symbolem płodności i urodzaju. Słowo matka kryje w sobie bardzo wiele i za to wszystko należy im się słowo dziękuję.

Czytaj więcej

jerzyTrwa głosowaniu w plebiscycie Leony 2016. Jak co roku, na koniec bieżącego sezonu wyłonieni zostaną artyści, którzy szczególnie zaskarbili sobie uznanie i sympatię publiczności, a także premiera sezonu, ciesząca się największą popularnością. Kupony do głosowania w plebiscycie otrzymacie w kasie teatru przy zakupie biletów. Głosowanie potrwa do 10 czerwca 2016 r. Dziś przedstawiamy sylwetkę Jerzego Kaczmarowskiego.

Czytaj więcej

martaTrwa głosowaniu w plebiscycie Leony 2016. Jak co roku, na koniec bieżącego sezonu wyłonieni zostaną artyści, którzy szczególnie zaskarbili sobie uznanie i sympatię publiczności, a także premiera sezonu, ciesząca się największą popularnością. Kupony do głosowania w plebiscycie otrzymacie w kasie teatru przy zakupie biletów. Głosowanie potrwa do 10 czerwca 2016 r. Dziś przedstawiamy sylwetkę Marty Frąckowiak.

Czytaj więcej

firefighter 484541 1280Dzielnie gaszą płomienie, ratują ludzi uwięzionych w pojazdach, płonących mieszkaniach, pomagają zwierzętom. Większość chłopców marzy by nimi zostać w przyszłości. Strażacy, bo o nich mowa, kojarzeni są głównie z pożarem, ale ich rola i zasługi są znacznie większe. Dziś obchodzą swoje święto zarówno w Polsce jak i wielu krajach Europy.

Czytaj więcej

joanna wazTrwa głosowaniu w plebiscycie Leony 2016. Jak co roku, na koniec bieżącego sezonu wyłonieni zostaną artyści, którzy szczególnie zaskarbili sobie uznanie i sympatię publiczności, a także premiera sezonu, ciesząca się największą popularnością. Kupony do głosowania w plebiscycie otrzymacie w kasie teatru przy zakupie biletów. Głosowanie potrwa do 10 czerwca 2016 r. Dziś przedstawiamy sylwetkę Joanny Wąż

Czytaj więcej

muzeumSzukacie pomysłu na ciekawe spędzenie czasu podczas długiego weekendu. Może warto wybrać się do muzeum. Dwa tygodnie temu, podczas prac konserwatorskich, w jednej z nowosolskich kamienic znaleziono miedzianą skrzynkę. Została oficjalnie otwarta w Muzeum Miejskim w Nowej Soli i wzbogaciła zbioru tego muzeum. Kryła w sobie pamiątki sprzed prawie 150 lat…

Czytaj więcej

ankaTrwa głosowaniu w plebiscycie Leony 2016. Jak co roku, na koniec bieżącego sezonu wyłonieni zostaną artyści, którzy szczególnie zaskarbili sobie uznanie i sympatię publiczności, a także premiera sezonu, ciesząca się największą popularnością. Kupony do głosowania w plebiscycie otrzymacie w kasie teatru przy zakupie biletów. Głosowanie potrwa do 10 czerwca 2016 r. Dziś przedstawiamy sylwetkę Anny Chabowskiej

Czytaj więcej

mural 2Jak połączyć patriotyzm, zdolności artystyczne i chęć aktywnego spędzenie czasu? Wiedzą to młodzi mieszkańcy Babimostu, którzy postanowili upiększyć miasto, tworząc na starych ścianach garażów patriotyczne murale. Magistrat i mieszkańcy miasta nie kryją zadowolenia.

Czytaj więcej

ziemia 2Międzynarodowy Dzień Ziemi, który dziś obchodzimy ma na celu uświadomienie obywatelom , jak kruchy jest ekosystem planety ludzi. Na obchody tego dnia składa się zwykle wiele wydarzeń organizowanych przez różnorodne instytucje m.in. wykłady, wystawy i venty. Korzenie Dnia Ziemi wiążą się z obserwacją przesilenia letniego.

Czytaj więcej

aleksanderTrwa głosowaniu w plebiscycie Leony 2016. Jak co roku, na koniec bieżącego sezonu wyłonieni zostaną artyści, którzy szczególnie zaskarbili sobie uznanie i sympatię publiczności, a także premiera sezonu, ciesząca się największą popularnością. Kupony do głosowania w plebiscycie otrzymacie w kasie teatru przy zakupie biletów. Głosowanie potrwa do 10 czerwca 2016 r. Dziś przedstawiamy sylwetkę Aleksandra Stasiewicza

Czytaj więcej

NASI PARTNERZY

stat4u
Do góry