O FIRMIE

MUZAtv.com
to program telewizyjny dla wyjątkowych i kreatywnych kobiet, mężczyzn, którzy je kochają... MUZAtv.com to skrót od słów MODA, URODA, ZDROWIE, AKTYWNOŚĆ. Program emitowany jest na antenie telewizji ogólnopolskiej TVR oraz Regionalnej Telewizji Lubuskiej. Każdy program trwa około 11.00 min i emitowany jest minimum 11 razy w tygodniu.
www.MUZAtv.com
to codziennie aktualizowany internetowy magazyn dla kobiet i mężczyzn. Witryna porusza takie tematy jak moda, uroda, zdrowie, aktywność. Na stronie znajdują się również przepisy kulinarne, porady psychologów, dietetyków, seksuologów, instruktorów fitness, konkursy z licznymi nagrodami.
MUZAtv.com/FACEBOOK
to profil, dla wszystkich nowoczesnych kobiet, które dbają o swój wygląd, zdrowie, a także interesują się światem mody.

HISTORIA

Pierwsza emisja programu miała miejsce 1 września 2005 roku w Telewizji Przewodowej Zielona Góra. Od początku realizatorem programu jest Katarzyna Mayer-Bzowa. Przez te wszystkie lata MUZA miała kilku prezenterów. W kolejności prowadzenia były to: Agata Sendecka, Inas Sawalha, Dominika Getman i Irena Billewicz. Aktualnie prowadzącą program jest Klaudia Nikola Woźniak. W czerwcu 2009 roku został wyemitowany ostatni odcinek na antenie starej Kablówki. MUZA powróciła do Was w październiku 2010 roku za pośrednictwem Regionalnej Telewizji Lubuskiej z nową oprawą graficzną, a od czerwca 2013 emitowana jest na antenie Ogólnopolskiej Telewizji TVR.

NASZA EKIPA
Aktualizacja danych ...

 


DYPLOMY I WYRÓZNIENIA

 

Za zdobycie II miejsca w kategorii Publicystyka

Druga nagroda

 
Wyróżnienie w kategorii Publicystyka

Wyróżnienie

NASI PARTNERZY

stat4u
Do góry