Jesienny Fashion Fair

W pierwszej połowie września w poznańskim salonie MTP odbyły się Targi Mody - Fashion Fair. Są to największe targi tego typu w Polsce. Podczas wrześniowej edycji Targów wystawcy z osiemnastu krajów zaprezentowali kolekcje odzieży, obuwia, dodatków i galanterii skórzanej na sezon jesień-zima 2014/2015 oraz wiosna-lato 2015. Wśród ponad pięciuset firm i marek można było zobaczyć na ekspozycji obszerną ofertę polskich producentów oraz młodych projektantów. Przez wszystkie dni imprezy odbywały się też autorskie i handlowe pokazy mody. Wydarzeniem specjalnym targów był projekt „Fabryki Szycia na Żywo” organizowany przez firmę Strima, gdzie można było zobaczyć całkowity proces powstawania limitowanej kolekcji Macieja Sieradzky’ego.

Organizatorzy targów postanowili również stworzyć program promujący krajowych producentów oraz projektantów. Pierwsze efekty projektu „Polska Moda” mogliśmy zobaczyć już w trakcie trwania imprezy, m.in. na stoiskach wyróżnionych znakiem „Polska Moda” Do takich partnerów należy między innymi Metafora.

Marka Warmia na sezon letni proponuje kolorowe pikowane kurteczki, których po prostu nie może zabraknąć w naszej wiosennej szafie oraz eleganckiego, pastelowego lub koronkowego trencza.

Jednym z naszych ulubionych stoisk była marka Midori. Producenci marki w sezonie wiosna-lato 2015 głównie stawiają na sukienki To tylko wstęp do tematu modowego. W następnych odcinkach pokażemy Wam jeszcze inne marki odzieżowe, galanterie skórzaną oraz modę obuwniczą.

NASI PARTNERZY

stat4u
Do góry